Home » Własna Firma

Dlaczego wyginęły dinozaury

Written By: ksiazki-ebooki24.pl on Grudzień 17, 2012 No Comment

Dariusz Nosorowski

Sprzedaż obecnie nie kojarzy się tylko z handlem. Mamy z nią do czynienia na co dzień – sprzedajemy swoje usługi, swoje produkty, swoją osobowość. Czasem mówi się, że kandydat do pracy również powinien się „sprzedać”.
Jaka powinna być sprzedaż w XXI wieku?
Ci, którzy nie prowadzą jej na miarę naszych czasów, prędzej czy później wyginą – jak dinozaury. Nie bądź nim.

Wśród zalewu reklam, propozycji i fantastycznych ofert klient często może mieć poczucie, że traktuje się go jak produkt: jest ważny dopóty, dopóki „nie wciśnie” mu się tej czy innej rzeczy, dopóki nie powie „tak” do słuchawki. Może pomyślisz, że to przesada. Czy aby na pewno?

więcej >>>

KLIENCI INTERESOWALI SIĘ RÓWNIEŻ:

Auto Świat to najpopularniejszy pod względem czytelnictwa magazyn motoryzacyjny w Polsce. Stworzony w 1995 tytuł zapoczątkował rozwój rodziny Auto Świata, obejmującej również Auto Świat 4x4 i Auto Świat Poradnik. Czytelnicy znajdą w Auto Świecie prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o najważniejszych dla kierowców sprawach. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników. Tygodnik Auto Świat jest organizatorem cyklicznych plebiscytów i konkursów dla czytelników, m.in. Narodowego Auto Testu i konkursu Złota Kierownica.

więcej >>>
Tags: , , , , , ,

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

Comments are closed.

  Copyright © Książki, Ebooki i Audiobooki, All rights reserved.|